Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CodeZero napisał:
I z czego się cieszycie mordy parszywe - zasrane polaczki
JUDE RAUS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
a Ty to co nie Polak może jude albo jeszcze co gorszego?.
OD JUDE NIE MA NIC GORSZEGO,MOŻE TYLKO WARAN Z KOMODO BARDZIEJ ŚMIERDZI .BO SKUNKS BY SIĘ OBRAZIŁ GDYBY PORÓWNAĆ GO "WYBRANEGO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
I z czego się cieszycie mordy parszywe - zasrane polaczki
A co ty też jesteś psem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem to sreberko tuż przed. Nie było takie wymiętolone....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Większość policjantów pracująca w lubelskiej policji to nie inteligenci - niestety. Prosty przykład z ostatnich dni. Jadę sobie z centrum żających ul. Mościckiego i na skrzyżowaniu z Rusałka i Dolna Panny Marii był jakiś wypadek (tak mi się wydawało) - potrącenie pieszego albo rowerzysty. Ja rozumiem że trzeba zabezpieczyć dowody ale czy trzeba stać radiowozem BEZ WŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ AWARYJNYCH, MIJANIA, BEZ SYGNAŁÓW ŚWIETLNYCH I DŹWIĘKOWYCH i blokować ruch na ulicy w godzinach szczytu ???? Aby ominąć pana policjanta który sobie siedział w samochodzie, musiałem jechać chodnikiem żeby skręcić w prawo w stronę ulicy Piłsudskiego. Ciekawe co by było jakbym temu policjantowi wjechał w tyłek, kogo była by wina. Jak bym miał świadka to jego na 100% bo stał na środku skrzyżowania bez włączonych świateł ostrzegawczych itd... IDIOTA !!! To jest tylko jeden przykład z wielu, z którymi mam do czynienia co parę dni. Panowie policjanci - WŁĄCZCIE MOŻE MYŚLENIE TROCHĘ !!!
To w końcu rozumiesz, czy nie, że trzeba było zabezpieczyć ślady na miejscu zdarzenia. Trudno by było technikowi kryminalistycznemu biegać w koło przejeżdżających pojazdów i zabezpieczać dowody. A jak nie wystarczyło Ci, że stał oznakowany radiowóz obok tego miejsca bez włączonych świateł, to oznacza, że sam jesteś deb*** !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem w pobliżu i słyszałem na radiu inną wersję tego zdarzenia. Chłopaki z vectry włączyli koguta żeby zatrzymać biednego forda i zjechali na jego pas w celu zatrzymania (gwałtownego zatrzymania pojazdów). Biedak nie wyhamował i strzelił ich w tyłek. Taka wiadomość ciągle krążyła w eterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oni non stop stają tam gdzie im sie podoba. bo przeciez wlepienie mandatu kierowcy wymaga postawienia sie na srodku jezdni lub pasa. to samo dotyczy zwyklych oznakowanych drani, ktorzy potrafia zajac jeden pas Andersa zeby wlepic mandat pieszemu przechodzacemu poza pasami do tego przeznaczonymi.... wladza rzadzi.... jak za PRLu. WSTYD !!!!!
deb***u! z definicji władza RZĄDZI! A kto ma rządzić-menele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem prowokacje ze strony sreberka,ale mondeo.Pusta droga,wieś -teren zabudowany.Jadę spokojnie 10 km więcej niż ograniczenie(można się wykpić błędem prędkościomierza).Mendy podjechały mi blisko,prowokując przyspieszanie-ja przyspieszyłem bo był za blisko-psi ch*** też i tak do 90 km/h.Słyszę to pier***one łyłu,łyłu,łyłu i niebieski pod grillem.Wyprzedzają mnie i śmiać mi się chce bo suka-policjanta szybko nakłada czapeczkę ale jest mikra i wygląda jak dziecko udające policjantkę-z bliska ryło jak trampek(kijem bym jej nie ruszył).Jak zwykle zatrzymują sie tak że państwo-władza tamują cały ruch - normalka.No i co ? 200 poszło się bujać... Psy tylko przypier***ają się by wydymać szaraka z kasy.Wku***łem się i kupiłem sobie CB.Zwraca się -POLECAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie kierowco z ponad 1000000 dystansem za kółkiem. Za granicą takich parodii nie ma że policja bawi się w berka. Przeważnie sreberka siadają na ogon i "prowokują" osobowe auta! Więc ja się dziwie ze pan się dziwi! To jest przekleństwo tych czasów. To brak umiejętności radzenia sobie z takimi sytuacjami. Myślą ze jak postawią kilka fotoradarów to sytuacja się poprawi, nie po minięciu takiego urządzenie kierowca gwałtownie przyśpiesza, co zwiększa ryzyko wypadku... ale zwolnił w tym miejscu hehe lepsze są fotoradary w koszach hehe. żenada!!!!!!!!!!!!!Złapią parę osób na wsiach które prowadzą rower pod wpływem i statystyka idzie do góry, zatrzymają kierowce który jest lekko na kacu i piszą w mediach ze było na drogach 3000 pijanych kierowców. Pijany pojęcie widać względne.Mówili ze nie będą chować się po krzakach a robią to jeszcze bardziej. Cała nieudolność prawa!!!
Dobrowolnie oddaj prawo jazdy człowieku lub już ich nie masz, bo widzę , że też masz skłonności do kierowania po kielichu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mi siedliby na tylku na bank bylo by hamowanie z moje strony tak aby dalej nie pojechali. Zgadzam się z faktem że polica często zatrzymuje się w miejscach do tego nei przeznaczonych. W tym konkretnym miejscu zatrzymują się bardzo często a przecież kilkaset metrów dalej jest stacja paliw i tam mogą wykonywać swoje czynności. Warto by o tym porozmawiać. Tak samo z karaniem za kilka wykroczeń drogowych co dla mnei jest chorą sytuacją bo jeśli policja nie zatrzymuje "Cię" po pierwszym wykroczeniu to daje Ci pozwolenie na kolejne. W takiej sytuacji nei przyjmowałbym mandatu i zaprosił "panów" na rozprawę. Na koniec sprawa łamania prawa o ruchu drogowym przez służby w samochodach z Wideorejestratorami - tutaj każdy wie jak sprawa wygląda. Chciałbym żyć w kraju gdzie każdy jest równy wobec prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
A i swoją drogą już dwa czy trzy razy ledwo ich ominąłem w tym miejscu gdy jadać za ciężarówka zmieniałem pas na ten zjazdowy a tu nagle wyłaniała się ta vectra. A i jeszcze jedno... Jeżeli do kolizji doszło przed 8 rano to dlaczego jeszcze o 10tej stał tam ten złom i to na dodatek ubezpieczany z tyłu przez kie na kogutach?
Pal...y dalej prowokują ciekawe kiedy w końcu ktoś się tym zajmie, poje***e to Państwo "nasze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem ich po rozjeb*aniu wina na pewno psiarni domyślam się tak jak ktoś już pisał że stały pały na zjeździe, a Typ właśnie tam się wybierał zresztą nie raz widziałem tych bezmózgów w sreberkach i na poboczach w idiotycznych miejscach i w różnych sytuacjach na drodze które też nie dokońca były przemyślane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To w końcu rozumiesz, czy nie, że trzeba było zabezpieczyć ślady na miejscu zdarzenia. Trudno by było technikowi kryminalistycznemu biegać w koło przejeżdżających pojazdów i zabezpieczać dowody. A jak nie wystarczyło Ci, że stał oznakowany radiowóz obok tego miejsca bez włączonych świateł, to oznacza, że sam jesteś deb*** !!!.
Kolego ja się stoi w miejscu nie dozwolonym na środku skrzyżowania to się włącza światła awaryjne, a jeżeli to policja to sygnały świetlne (koguty). Jeżeli światełka nie były włączone lub sygnały to deb***em jest policja a nie kierowca... !!!!! Policjanci powinni sami sobie wlepić mandat za stworzenie zagrożenia na drodze przez postawienie radiowozu w niedozwolonym miejscu bez włączenia sygnałów świetlnych. To samo się tyczy tego sreberka z artykułu. Tyle ! Radze zajrzeć ci do kodeksu ruchu drogowego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
To jest rzeczywiście powód do zadowolenia.. Przez tydzień sreberko nie zatrzyma iluś tam deb***i za kierownicą, iluś tam pijanych za kółkiem i któryś tam kogoś zabije na drodze.. Jest powód do zadowolenia rodacy, rzeczywiście jest...
Jak nie masz prawa jazdy ani samochodu to nie zabieraj głosu bo nie wiesz o co chodzi. Policja nie jest od utrzymania porządku na drodze tylko od zbierania kasy aby utrzymać siebie i inne służby. Brawo kierowca forda, szkoda tylko że tak wolno jechałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
óff napisał:
deb***u! z definicji władza RZĄDZI! A kto ma rządzić-menele?
Czy każdego użytkownika formu musisz nazywać swoim imieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kieeerowca napisał:
Kolego ja się stoi w miejscu nie dozwolonym na środku skrzyżowania to się włącza światła awaryjne, a jeżeli to policja to sygnały świetlne (koguty). Jeżeli światełka nie były włączone lub sygnały to deb***em jest policja a nie kierowca... !!!!! Policjanci powinni sami sobie wlepić mandat za stworzenie zagrożenia na drodze przez postawienie radiowozu w niedozwolonym miejscu bez włączenia sygnałów świetlnych. To samo się tyczy tego sreberka z artykułu. Tyle ! Radze zajrzeć ci do kodeksu ruchu drogowego !
Dokładnie tak jest. KODEK DROGOWY art. 53 ustęp 2: Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy: ... pojazd wysyła jednocześnie sygnały świetlny i dźwiękowy; po zatrzymaniu pojazdu nie wymaga się używania sygnału dźwiękowego ... Oznacza to że pojazd uprzywilejowany po zatrzymaniu się w celu wykonaniu czynności służbowych może nie stosować się do przepisów ruchu drogowego pod warunkiem że ma włączone sygnały świetlne. Ciekawe czy sreberko miało włączone sygnały świetlne w momencie kolizji - bo jeżeli nie no to wina kolizji jest po stronie policjantów, a jeżeli tak to po stronie kierowcy z forda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wielu ludzi uniknie wyssywania pieniędzy przez tych złodziei... jak przychodzi co do czego to trzęsą portkami...a na drogach tak naprawdę raz na 100 przypadków zatrzymują prawdziwego przestępcę... Brawo dla Kierowcy Forda... oby więcej takich zdarzeń, to może ktoś wkoncu tych bezmózgów nauczy postępowania z ludźmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te oszołomy ze sreberka nie powinny stawiać trójkąta za autem , jak stają na pasie nie wyłączonym z ruchu drogowego ??? Gdyby siebie taryfikowali punktami tak jak innych to już po jednym dniu służby mieliby po prawku ... jak jeżdżą po Witosa to często stoją na początku tego pasa do skręcania w prawo... nie raz sam bym w nich wydzwonił ... Ale jest też ogromnie pozytywna rzecz wynikająca z tego dzwona : Do momentu naprawienia sreberka te bezmózgi nie będą stwarzały zagrożenia na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUFUS napisał:
Ja miałem prowokacje ze strony sreberka,ale mondeo.Pusta droga,wieś -teren zabudowany.Jadę spokojnie 10 km więcej niż ograniczenie(można się wykpić błędem prędkościomierza).Mendy podjechały mi blisko,prowokując przyspieszanie-ja przyspieszyłem bo był za blisko-psi ch*** też i tak do 90 km/h.Słyszę to pier***one łyłu,łyłu,łyłu i niebieski pod grillem.Wyprzedzają mnie i śmiać mi się chce bo suka-policjanta szybko nakłada czapeczkę ale jest mikra i wygląda jak dziecko udające policjantkę-z bliska ryło jak trampek(kijem bym jej nie ruszył).Jak zwykle zatrzymują sie tak że państwo-władza tamują cały ruch - normalka.No i co ? 200 poszło się bujać... Psy tylko przypier***ają się by wydymać szaraka z kasy.Wku***łem się i kupiłem sobie CB.Zwraca się -POLECAM !!!
Prezentujesz kolego wyjątkowo niski poziom........ "wygląda jak dziecko udające policjantkę-z bliska ryło jak trampek(kijem bym jej nie ruszył)" - jak czytam takie rzeczy to ręce mi opadają.... A kto ci kazał przyspieszać do 90, na zabudowanym teraz wszyscy jadą wolniej bo nietrudno o mandat. Jak jesteś leszczyk to zapłaciłeś i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUFUS napisał:
Ja miałem prowokacje ze strony sreberka,ale mondeo.Pusta droga,wieś -teren zabudowany.Jadę spokojnie 10 km więcej niż ograniczenie(można się wykpić błędem prędkościomierza).Mendy podjechały mi blisko,prowokując przyspieszanie-ja przyspieszyłem bo był za blisko-psi ch*** też i tak do 90 km/h.Słyszę to pier***one łyłu,łyłu,łyłu i niebieski pod grillem.Wyprzedzają mnie i śmiać mi się chce bo suka-policjanta szybko nakłada czapeczkę ale jest mikra i wygląda jak dziecko udające policjantkę-z bliska ryło jak trampek(kijem bym jej nie ruszył).Jak zwykle zatrzymują sie tak że państwo-władza tamują cały ruch - normalka.No i co ? 200 poszło się bujać... Psy tylko przypier***ają się by wydymać szaraka z kasy.Wku***łem się i kupiłem sobie CB.Zwraca się -POLECAM !!!
niuniu idz przyklej sobie folie na szyby w swoim golfie albo dresik uprasuj!! i jeszcze przyklej sobie JP na swoim szpachelvagenie! po drugie kierowcy!! a co uczyliscie sie na testach? ze przy zmianie pasa ruchu trzeba zachowac szczegolną ostroznosc myslicie ze kazdy zadrze glowe do gory i bedzi ejechal i maja mu zjezdzac?? kierowca powinien miec oczy dookola przewaznie w tym lublinie i myslec tez za innych uzytkownikow bo pajace jezdza jak chca... vectra stala na bombach wiec byla pojazdem uprzywilejowanym! rozumiem kazdy popelnia bledy ja tez i tez czasami sie zagapie na cos! ale zalosne sa wasze komentarze jak najezdzacie na tą policje! najmądrzejsi sie znalezli! i nie rizumiem jak mozna dac sie podpuscic?? widac tacy z was kierowcy! skoro siedzi na du*** to jak przychamujesz to bedzie jego wina bo nie zachowal odleglosci! a wszystkim najezdzającym na policje zycze wiecej kontroli pozdrawiam NIE POLICJANT ALE SZANUJĄCY POLICJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...